Dziecięce fantazje

P1060893
Imię dziecka:
Marcin
Wiek:
10
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

neuroblastoma.

W październiku 2010 r. lekarze postawili straszną diagnozę: nowotwór złośliwy. Leczenie było długie, chemia, naświetlania, operacja usunięcia guza. Już miało być dobrze, ale nastąpiła wznowa, przerzuty do kości, do tego osteoporoza i niewydolność nerek. W tej chwili Marcin przyjmuje chemię, ale lekarze mówią, że na razie rokowań nie ma.

Laptop z przenośnym Internetem FANTAZJA SPEŁNIONA

Od ponad dwóch lat, szpital jest drugim domem dla Marcina. Spędza tam bardzo dużo czasu. Kiedy jest w domu lubi układać klocki LEGO z 12 – letnią siostrą Anią, bo 18 – letnia Sandra jest już na to za poważna, ale za to chętnie gra z bratem na PlayStation. W szpitalu chłopiec nudzi się niemiłosiernie i tęskni za siostrami i kolegami. Jego największym marzeniem jest laptop z Internetem, który umożliwiłby mu kontakt z bliskimi a przy okazji zapewnił rozrywkę.

Klocki Lego FANTAZJA SPEŁNIONA

Marcin bardzo lubi układać klocki LEGO, zwłaszcza z serii CITY, no i tych najnowszych, jak STAR WARS czy TECHNICS. Niestety swojemu ulubionemu zajęciu może się oddawać tylko w domu, w szpitalnych warunkach jest to utrudnione. Marcin pragnie mieć kilka nowych zestawów klocków LEGO.

Meble do pokoju wraz z akcesoriami FANTAZJA SPEŁNIONA

Marzeniem Marcina jest również nowy wystrój pokoju z motywem samochodowym. marzy o nowych meblach i akcesoriach.