Dziecięce fantazje

P1301171013146
Imię dziecka:
Agnieszka
Wiek:
24
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

nowotwór mózgu.

W połowie 2011 r. lekarze leczyli Agnieszkę na zatoki, ale po szczegółowych badaniach okazało się, że dziewczyna ma złośliwego guza robaka móżdżku i ostre wodogłowie wewnętrzne. Po chemio i radioterapii usunięto guz, ale część nowotworu została. Otrzymała ciężką chemię. Obecnie Agnieszka jest na chemii podtrzymującej, która niestety została przedłużona z powodu złych wyników.

Aparat fotograficzny z kamerą FANTAZJA SPEŁNIONA

Przed chorobą Agnieszka grała w piłkę nożną. Ze swoją drużyną zajęła II miejsce w zawodach wojewódzkich. Po leczeniu dziewczyna nie może utrzymać równowagi i na razie może zapomnieć o futbolu. Dlatego odkryła spokojniejszą pasję, a mianowicie fotografię. Agnieszka marzy o aparacie, którym mogłaby również kręcić filmy.

Łóżko FANTAZJA SPEŁNIONA

Największym marzeniem Agnieszki jest własny pokój, własne łóżko. Dziewczyna śpi z 10-letnim bratem Bartkiem w jednym łóżku. Bardzo chciałaby mieć swoje, ale jej samotnej mamy zwyczajnie nie stać na taki zakup.

Meble

Mama Agnieszki wychowuje ją i 8 – letniego Bartusia sama. Nie jest jej łatwo, ponieważ nie pracuje, żeby zajmować się chorą córką i nie może wyposażyć jej pokoju według marzeń. Dziewczyna chciałaby mieć zestaw młodzieżowych mebli. Przez chorobę stała się skryta, zamknięta w sobie. Ma nauczanie indywidualne w domu, bardzo brakuje jej kontaktu z rówieśnikami. Zaszywa się w pokoju i czyta książki. Bardzo chciałaby mieć przytulne, młodzieżowe meble.