Dziecięce fantazje

Zdjecie julia
Imię dziecka:
Julia
Wiek:
21
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

ostra białaczka szpikowa.

Wakacje 2012 r. nie były dla Julii czasem odpoczynku, zabawy i beztroski. Zachorowała wtedy na ostrą białaczkę szpikową mieloblastyczną. Przeszła 4 bloki chemioterapii. Po każdym chorowała na sepsę. Ledwo uszła z życiem. Bardzo źle znosiła leczenie, a przed nią jeszcze wiele miesięcy leczenia. 

Konsola Playstation 3 wraz grami

Julia lubi sama robić biżuterię z koralików i filcu. Jednak kiedy jest osłabiona, nie ma siły na precyzyjną pracę. W szpitalu dziewczynka poznała konsolę telewizyjną. Bardzo spodobały jej się gry ruchowe. Julia marzy o PlayStation3 z sensorem ruchu. Byłaby to dla niej zabawa i jednocześnie forma rehabilitacji ruchowej. 

Telewizor

Julia chciałby grać na konsoli w swoim pokoju. Nie chce czekać, aż rodzice i dwie siostry zwolnią telewizor. Dziewczynka pragnie mieć telewizor w swoim pokoju.

Zestaw do robienia biżuterii

Julia lubi sama robić biżuterię z koralików, filcu. Prace manualne uspakajają ją. Świetnie jej wychodzi biżuteria – naszyjniki, bransoletki, nawet kolczyki. Julia nosi swoje dzieła, nawet obdarowuje nimi swoje siostry Darię i Mają oraz koleżanki. Dziewczynka bardzo chciałaby mieć zestawy do samodzielnego robienia biżuterii.