Dziecięce fantazje

20121009038
Imię dziecka:
Magda
Wiek:
13
Województwo:
łódzkie
Choroba:

chłoniak Hodgkina, mózgowe porażenie dziecięce.

Magda cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę oraz zaburzenia zachowania i emocji. Gdyby tego było mało, niemal pół roku temu lekarze zdiagnozowali u Magdy nowotwór węzłów chłonnych. Obecnie Magda zakończyła chemioterapię i czeka na naświetlania.

Meble Mustang, ubrania FANTAZJA SPEŁNIONA

Magda kocha konie. Ze względu na mózgowe porażenie dziecięce chodziła na hipoterapię, rehabilitację, uczęszczała na terapię wczesnego wspomagania i do Specjalnego Kolorowego Przedszkola, gdzie zaczęła się dobrze rozwijać intelektualnie i ruchowo. Niestety nowotwór i leczenie pozbawiło ją tego wszystkiego. Madzia najbardziej tęskni za swoimi ukochanymi konikami. Dziewczynka mieszka z mamą w bardzo ciężkich warunkach, w jednopokojowym mieszkaniu, bez toalety, bez ciepłej wody i bez ogrzewania. Madzia z mamą czekają na przygotowanie innego mieszkania. W tym nowym dziewczynka chciałaby mieć zestaw mebli z firmy Meblik z serii MUSTANG – z wizerunkami jej ukochanych koni.

Pościel z końmi i zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

Magda, miłośniczka koni chciałaby spać w swoim nowym łóżeczku w pościeli z końmi i przykrywać je kocem z wizerunkiem mustanga.

Wakacje z Mamą FANTAZJA SPEŁNIONA

6-letnia Magda z Łodzi choruje na mózgowe porażenie dziecięce oraz nowotwór węzłów chłonnych. Dziewczynka nadal jest poddawana intensywnemu leczeniu. Po długich pobytach w szpitalu wreszcie ma chwilę wytchnienia i może przebywać w domu na chemii podtrzymującej. Jej marzeniem są prawdziwe wakacje razem z ukochaną mamą.