Dziecięce fantazje

DSC03619.JPG
Imię dziecka:
Martyna
Wiek:
15
Województwo:
dolnośląskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna.

Martyna zachorowała na ostrą białaczkę limfoblastyczną, kiedy miała 6 lat. Świat małej dziewczynki niespodziewanie bardzo się zmienił. Zabawy z koleżankami zastąpiły pobyty w szpitalu, a w miejsce dziecięcej beztroski pojawił się strach, ból oraz skutki uboczne długiego, wyczerpującego leczenia. Na szczęście chorobę udało się pokonać, jednak wspomnienie stoczonej walki zostanie z nastolatką do końca życia.

Koncert i spotkanie z Anią Wyszkoni

Martynka bardzo lubi muzykę a zespół Łzy i Anię Wyszkoni wprost kocha. Zna jej wszystkie piosenki i śpiewa je przy każdej okazji. Największym marzeniem Martyny jest pójść na koncert swojej idolki i spotkać się z nią.

Wyjazd do Medjugorie

Martynka ciężko przechodziła chorobę i leczenie. Wie, że w Medjugorie zdarzają się cuda, uzdrowienia. Dziewczynka chciałaby pojechać do tego sanktuarium z mamą, żeby podziękować za remisję i liczy na cud całkowitego uzdrowienia.

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Jednym z największym marzeń Martyny było posiadanie własnego tabletu, żeby oglądać filmiki, grać w ulubione gry i wreszcie oddawać się nieskrępowanej zabawie, której tak brakowało podczas okresu choroby.