Dziecięce fantazje

Tel-063
Imię dziecka:
Patryk
Wiek:
11
Województwo:
podkarpackie
Choroba:

guz mózgu.

W wieku 4 lat zdiagnozowano u Patryka guza mózgu na skrzyżowaniu nerwów wzrokowych. Po leczeniu, 6 lat temu guz został usunięty, ale chłopiec stracił wzrok. Patryk uczył się żyć w ciemności i udało mu się, stał się w miarę samodzielny. Niestety niecałe 2 miesiące temu badania kontrolne pokazały, że nowotwór rozsiał się po oponach mózgowych. Obecnie chłopiec leczony jest chemioterapią.

Rower tandem FANTAZJA SPEŁNIONA

Patryk, kiedy jeszcze widział bardzo lubił jeździć na rowerze. Kiedy jego 8 – letni brat Mateusz wsiada na rower i pędzi przed siebie, Patryk robi się smutny. Tęskni do roweru, też chce poczuć jak wiatr rozwiewa mu włosy. Wielkim pragnieniem Patryka jest rower tandem, na którym mógłby jeździć z mamą lub tatą i całą rodziną wybierać się na przejażdżki.

Pies przewodnik FANTAZJA SPEŁNIONA

Patryk ma już 11 lat i chciałby poczuć się jak jego rówieśnicy. Chciałby sam pójść do kolegi, do sklepu czy na zajęcia dodatkowe. Obecnie wszędzie wożą go rodzice. Chłopiec pogodził się i nauczył żyć bez wzroku. Największym marzeniem Patryka jest pies przewodnik, który nie dość, ze będzie najwierniejszym przyjacielem, to również poszerzy świat Patryka.