Dziecięce fantazje

Webcam-toy-foto1
Imię dziecka:
Oliwia
Wiek:
19
Województwo:
lubelskie
Choroba:

Trombastenia Glanzmana.

Oliwia choruje na tę chorobę od urodzenia. Jest to wrodzony defekt czynności płytek krwi, objawia się wybroczynami, ale głównie intensywnymi krwotokami z nosa, które można zatamować w szpitalu po założeniu do nosa spongostanów lub innych tamponad i po podaniu masy płytek krwi. W zależności od stopnia wykrwawienia podawana jest też dziecku krew. Choroba ta jest chorobą genetyczną i zdiagnozowana jako nieuleczalna. Oliwia jest uzależniona od przetaczania płytek i transfuzji krwi.

Wizyta na planie serialu "Na Wspólnej"

Oliwia jest fanką serialu „Na Wspólnej”. Nie odpuści żadnego odcinka, a w soboty dodatkowo ogląda powtórkę z całego tygodnia. Jej największym marzeniem jest wizyta na planie zdjęciowym ukochanego serialu.

Tablet

Oliwia, jak większość nastolatek lubi nowinki techniczne. Lubi grać na komputerze i na grach w telefonie. Niedawno dziewczynka wróciła do szkoły po długim czasie nauczania w domu. Zobaczyła u wielu koleżanek i kolegów tablety i zapragnęła taki właśnie mieć.

Telefon Samsung Galaxy mini w kolorze białym

Oliwia jeździła do szpitala średnio 12 razy w roku, ale w ciągu ostatnich 6 miesięcy była już 14 razy. Dziewczynka chciałaby mieć kontakt z bliskimi i nieco rozrywki, co na pewno zapewni jej wymarzony Samsung Galaxy Mini. Koniecznie biały.