Dziecięce fantazje

Mikolaj2
Imię dziecka:
Mikołaj
Wiek:
15
Województwo:
łódzkie
Choroba:

żylaki przełyku i inne schorzenia.

3 lata temu zaczęły się choroby Mikołaja. Był bardzo osłabiony i blady. Trafił do szpitali, gdzie po wielu badaniach rozpoznano u niego wiele schorzeń, jak: splenomegalię czyli znacznie powiększoną śledzionę, małopłytkowość, leukopenię, obrzęki limfatyczne, malformacje naczyń żylnych i chłonnych, chorobę wątroby z zamknięciem naczyń żylnych, blok przedwątrobowy, anomalie naczyniowe w układzie ukrwienia trzewi oraz wydłużony QT – schorzenie kardiologiczne. Jednak najgroźniejszą chorobą są żylaki przełyku z dużym zagrożeniem pęknięcia, które spowoduje krwotok. Chłopiec nadal jest diagnozowany i przed nim długotrwałe leczenie.

Konsola Playstation3 z grami

W szpitalach Mikołaj poznał konsolę telewizyjną z sensorem ruchu. Chłopiec marzy, żeby po powrocie do domu móc zagrać na PlayStation3 w gry ruchowe. Na pewno przyłączą się do niego dwie starsze siostry Agnieszka i Kasia.

Laptop wraz z bezprzewodowym Internetem

Mikołaj lubi samochody i gry komputerowe. Chciałby móc grać w szpitalu kiedy tylko zechce. Przed nim długotrwałe leczenie i częste pobyty w szpitalu. Największym marzeniem chłopca jest laptop.

Dotykowy telefon komórkowy FANTAZJA SPEŁNIONA

Ostatnim marzeniem chłopca jest dotykowy telefon komórkowy.