Dziecięce fantazje

Zd
Imię dziecka:
Wiktor
Wiek:
10
Województwo:
lubuskie
Choroba:

przepuklina oponowo – rdzeniowa.

Wiktor urodził się z przepukliną oponowo – rdzeniową. Pierwszą operację przeszedł w drugiej dobie życia. Po operacji przeprowadzonej pod koniec 2012 r. przeszedł urosepsę, zapalenie opon mózgowych i mózgu oraz sepsę. Dwa miesiące walczył o życie i tę walkę wygrał. Przestał chodzić, tylko czworakuje, ale żyje.

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

Wiktorek dużo czasu spędza w domu, nie może po prostu swobodnie wyjść na podwórko. Schody, wysokie progi, czy nierówna podłoga to przeszkody nie do pokonania dla niepełnosprawnego siedmiolatka. Dlatego największym marzeniem Wiktorka jest. telewizor.

Przenośny odtwarzacz DVD FANTAZJA SPEŁNIONA

Wiktor dużo czasu spędza w szpitalu i na rehabilitacjach. Bardzo lubi oglądać bajki, zawsze i wszędzie. Chłopie chciałby mieć przenośny odtwarzacz DVD.

Bajki i zabawki z Elmo FANTAZJA SPEŁNIONA

Wiktor to prawdziwy, wierny fan Elmo. Chłopiec bardzo lubi oglądać bajki i programy dla dzieci, przede wszystkim te na Mini Mini. Jednak największe wrażenie robi na nim Elmo. Wiktor tak siebie nazywa. Chłopczyk chciałby mieć bajki z Elmo, zabawki i wszystko na czym widnieje wizerunek jego ulubionego bohatera.