Dziecięce fantazje

16214-150195775153811-602009433-n
Imię dziecka:
Damian
Wiek:
23
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

guz kręgosłupa.

Jesienią 2012 r. zdiagnozowano u Damiana nowotwór trzonu kręgosłupa na poziomie lędźwiowym. Guz został częściowo usunięty. Chłopak jest w trakcie przyjmowania sześciu cykli chemioterapii. Lekarze chcą, żeby pozostałości guza zmniejszyły się i wtedy podejmą się je usunąć.

Quad

Damian jest wielkim miłośnikiem motoryzacji. W każdej wolnej chwili majsterkuje przy samochodach i skuterach. Śledzi wszystkie nowinki motoryzacyjne. Wielkim marzeniem Damiana jest quad. Taki prezent pozwoli rozwinąć w chłopcu swoją pasję, jaką jest motoryzacja. Damian zdobyłby nowe umiejętności stając się kierowcą quada. Jazda na quadzie byłaby doskonałym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu i poznawanie najbliższej okolicy.

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

Do pełni szczęścia Damian chciałby mieć nowoczesny, duży 42” telewizor, do którego będzie mógł podłączyć konsolę. Chciałby na nim także oglądać ulubione programy telewizyjne. 

Jazda samochodem wyścigowym FANTAZJA SPEŁNIONA

Jak każdy nastolatek Damian interesuje się motoryzacją a szczególnie wyścigami marzy o tym by poczuc się ja prawdziwy kierowca wyścigowy.