Dziecięce fantazje

Aleksandra niedzwiadek
Imię dziecka:
Aleksandra
Wiek:
10
Województwo:
świętokrzyskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna ALL COMMON

Ola na białaczkę zachorowała pod koniec 2013 roku. Początkowe objawy były dość niewinne i wydawały się zwiastować zwykłe przeziębienie. Kiedy jednak termometr wskazał ponad 40 stopni, mama nie czekała dłużej i zawiozła dziecko do szpitala. Wyniki morfologii okazały się bardzo niepokojące. Gorączka ciągle rosła. Dziewczynkę przewieziono karetką do innego szpitala. Na domiar złego pojazd uległ po drodze wypadkowi, ale na szczęście Oli i mamie nic się nie stało. Do szpitala Ola trafiła w bardzo złym stanie. Tam podano jej wszelkie możliwe leki na zbicie temperatury, zanim ta wreszcie spadła. Niestety proces diagnostyczny wykazał ostrą białaczkę limfoblastyczną. Rozpoczęto leczenie chemioterapią.

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Ola ma jedynie 3,5 roku, ale jest dzieckiem nad wyraz rozwiniętym intelektualnie. Bardzo wcześnie zaczęła mówić, zna już literki, a obecnie rozmawia się z nią prawie jak z dorosłym. Marzy o własnym tablecie, na którym mogłaby oglądać bajki z ukochanymi postaciami - Myszką Minnie, Hello Kitty i świnką Peppą. 

Samochód na akumulator FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugim wielkim marzeniem Oli jest samochód z napędem akumulatorowym. Pozwoli on zamienić chorą dziewczynkę w prawdziwego kierowcę!