Dziecięce fantazje

WK
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
10
Województwo:
łódzkie
Choroba:

rozszczep kręgosłupa

Pod koniec ciąży mama Wiktorii dowiedziała się, że jej córeczka urodzi się z rozszczepem kręgosłupa. Na szczęście nie miała wodogłowia, ale już w drugiej dobie życia wymagała operacji. Dzisiaj dziewczynka ma niedowład kończyn dolnych, dysplazję stawów biodrowych, stopy szpotawe i pęcherz neurogenny. Wkrótce czeka ją operacja ortopedyczna.

Spotkanie i trening z Robertem Lewandowskim

Wiktoria jest niezwykłą dziewczynką, ponieważ bardziej niż lalki i sukienki interesują ją samochody i piłka nożna. Jest ogromną fanką Roberta Lewandowskiego, dlatego marzy, aby się z nim spotkać i wziąć udział we wspólnym treningu piłkarskim. O niczym innym nie myśli i nie mówi!

Akcesoria piłkarskie FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugim marzeniem dziewczynki, także związanym z jej wielkim idolem, jest prawdziwy strój piłkarski z numerem 9 lub piłka z autografem ukochanego zawodnika. Taki prezent byłby dla niej najwspanialszym i najcenniejszym skarbem.

Laptop

Wiktoria właśnie skończyła naukę w klasie I. Z uwagi na częste wyjazdy rehabilitacyjne dużo prac musi wykonywać samodzielnie. Dziewczynka marzy o laptopie, dzięki któremu nauka stałaby się nie tylko prostsza, ale i przyjemniejsza.