Dziecięce fantazje

060
Imię dziecka:
Maja
Wiek:
19
Województwo:
łódzkie
Choroba:

choroba syropu klonowego.

Około 5. Tygodnia życia lekarze zdiagnozowali u Mai chorobę syropu klonowego. Jest to choroba genetyczna, metaboliczna. Normalne jedzenie zatruwa organizm dziewczynki i uszkadza jej mózg. Maja była prawie miesiąc w śpiączce. W jej wyniku doznała porażenia, nie chodzi. Ma niepełnosprawność sprzężoną, mówi, ale bardzo niewyraźnie.

Smartfon FANTAZJA SPEŁNIONA

Nastolatka chodzi do szkoły specjalnej, jest bardzo ambitna i towarzyska. Marzy jej się telefon dotykowy, dzięki któremu nie wyróżniałaby się aż tak bardzo na tle grupy rówieśniczej.

Lalka interaktywna i zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

Maja mimo niepełnosprawności jest pogodną dziewczynką. Uwielbia muzykę, tańczy i śpiewa kiedy tylko może. Bardzo lubi bawić się lalkami. Kiedy przychodzą do niej koleżanki, przebierają lalki, urządzają teatrzyki. Największym marzeniem Mai jest lalka interaktywna.

iPhone 7

Maja jest pogodną, uśmiechniętą, szczęśliwą nastolatką. Chodzi do szkoły specjalnej, jest bardzo ambitna i towarzyska. Dziewczyna ma jedno wielkie marzenie, od dawna. Jej największą fantazją jest  telefon z jabłuszkiem. Wielu nastolatków ma taki. Maja chciałaby choć troszkę poczuć się jak oni.