Marzenie

Obraz 237
Imię dziecka:
Bartek
Wiek:
13
Województwo:
śląskie

Quizy, gry i zgadywanki FANTAZJA SPEŁNIONA

12-letni Bartek z Bełchatowa urodził się z wrodzonym wodogłowiem, niedrożnością przełyku i szeregiem innych schorzeń. Nie chodzi, ma padaczkę, problemy ze wzrokiem i wymaga intensywnej rehabilitacji. Mimo wszystko jest pogodnym chłopcem. Uczy się w 3 kl. w szkole specjalnej i ma swoich przyjaciół. Czasami jednak leki na epilepsję wywołują u niego agresję.

Wolny czas nastolatek poświęca głównie tabletowi, a jedyne co go odrywa od elektroniki to quizy i zgadywanki (poziom 8-10 lat). Dlatego bardzo chciał dostać je w prezencie od świętego Mikołaja.

W tym roku pod świąteczną choinką Bartek znalazł paczkę dostarczoną specjalnie dla niego przez kurierów z firmy CAT LC Polska sp. z.o.o. W środku znajdowały się gry planszowe i zręcznościowe, a także książeczki z quizami i zgadywankami. Tablet chłopca ma teraz poważną konkurencję i istnieje duża szansa, że dzięki temu prezentowi nastolatek będzie spędzał dużo więcej czasu w realnym świecie.

Za spełnienie marzenia Bartka serdecznie dziękujemy wolontariuszom Fundacji Unum. Państwa pamięć o podopiecznych naszej Fundacji jest dla nas bezcenna!