Marzenie

Fotod
Imię dziecka:
Julia
Wiek:
12
Województwo:
małopolskie

Mówiąca lalka i zabawki z serii "Littlest Pet Shop" FANTAZJA SPEŁNIONA

Czteroletnia Julia z miejscowości Golkowice choruje na ostrą białaczkę. Dziewczynka bardzo marzyła o posiadaniu mówiącej lalki, zobaczyła taką u koleżanki w szpitalu i od tamtej pory nie mogła o niej zapomnieć. Julia uwielbia także tzw. „pet shopy” i chciała mieć ich cały zestaw.

Julcia ogromnie ucieszyła się z wizyty pracowników fundacji, a jeszcze bardziej z otrzymanych prezentów. Wraz z siostrą żywiołowo rozpakowywały wszystkie paczki. Julka przeskakiwała z prezentu na prezent. Nie wiedziała czym ma się bawić w pierwszej kolejności. Dziewczynka otrzymała swoją wymarzoną lalkę od pracowników Centrum Medycznego ENEL-MED. Ci wspaniali ludzie postanowili we wszystkich oddziałach zrobić zbiórkę prezentów dla podopiecznych fundacji. Dzięki ich wyjątkowej akcji udało się uatrakcyjnić ten magiczny okres Bożego Narodzenia poprzez przekazanie prezentów kilkudziesięciu dzieciom..

Za ufundowanie pozostałych zabawek, a przed wszystkim dużego magicznego domku wraz z figurkami z serii Littliest Pet Shop wraz z dodatkowymi akcesoriami, zabawek interaktywnych i klocków dziękujemy wieloletniemu mecenasowi fundacji - Towarzystwu Ubezpieczeń HDI Asekuracja, które uszczęśliwiło już wielu naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy za spełnienie marzenia Julii.   

Dziękujemy również wszystkim pracownikom Centrum Medycznego Enel-Med., którzy zaangażowali się w działalność naszej fundacji i pomoc naszym podopiecznym, a w tym przypadku wszystkim, którzy sprawili radość Julii.

Galeria

  • DSC 0029.JPG
  • DSC 0036.JPG
  • DSC 0039.JPG
  • DSC 0044.JPG
  • DSC 0051.JPG