Marzenie

1
Imię dziecka:
Jakub
Wiek:
9
Województwo:
podkarpackie

Telefon komórkowy i meble ogrodowe FANTAZJA SPEŁNIONA

9-letni Jakub z miejscowości Bezmiechowa Dolna k/Leska w woj. podkarpackim choruje na białaczkę. Chłopiec od dawna marzył o własnych, meblach ogrodowych, na których mógłby odpoczywać w cieniu po intensywnym leczeniu i nowoczesnym telefonie, aby mógł utrzymywać kontakt z rodzicami podczas długich pobytów w szpitalu. Tego sympatycznego chłopca odwiedziliśmy w sierpniu podczas Podróży Spełnionych Marzeń, kiedy wręczyliśmy jemu wymarzony telefon i dodatkowo zabawki. Mebelki przyjechały do Kubusia już wcześniej. Odwiedziliśmy go wspólnie z wolontariuszami z Kanady. 

Chłopca bardzo ucieszyły wszystkie prezenty i z dumą wpisywał kontakty do swojego nowego telefonu. Przywieźliśmy ze sobą też zabawki, które sprawiły chłopcu dodatkową radość. Jakub był przeszczęśliwy, a jego rodzina bardzo wzruszona.

Z całego serca dziękujemy Mecenasowi Fundacji, Towarzystwu Ubezpieczeń HDI Asekuracja za ufundowanie telefonu komórkowego dla Jakuba, a firmie Praktiker za podarowanie mebli ogrodowych – altany, stołu i krzeseł. Pozostałe krzesła i zabawki zostały zakupione ze środków zebranych podczas zbiórki publicznej organizowanej na koncertach charytatywnych „Gramy z Fantazją 2011”. 

Sponsorzy

Galeria

  • 1 (1)
  • 1 (2)
  • 1 (3)