Marzenie

Fotod (1)
Imię dziecka:
Łukasz
Wiek:
23
Województwo:
małopolskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Dnia 21 listopada w godzinach przedpołudniowych odwiedziliśmy braci Wiktora oraz Łukasza z Wrząsowic w woj. małopolskim. Chłopcy wraz z jeszcze jednym bratem Konradem oczekiwali naszego przybycia już od godzin porannych. Łukasz ma 15 lat i cierpi na rozszczep kręgosłupa czyli przepuklinę oponowo-rdzeniową, dlatego porusza się na wózku inwalidzkim. Jego młodszy brat Wiktor od urodzenia zmaga się z inną ciężką chorobą, która uniemożliwia mu samodzielne poruszanie i funkcjonowanie – rdzeniowy zanik mięśni. Chłopcy otoczeni są wspaniałą opieką  rodziców, którzy starają się zapewnić im jak najlepsze warunki do rozwoju oraz szczęśliwe wspomnienia.

Łukasz dostał od nas laptopa oraz gry komputerowe i filmy. Bardzo się cieszył z nowego sprzętu, który wykorzysta nie tylko do zabawy, ale także będzie mu służył do nauki w szkole. Łukasz uczy się w technikum i po zakończeniu szkoły będzie miał zawód „technik prac biurowych”.   

Za spełnienie marzeń Łukasza dziękujemy firmie Media Saturn Holding, a w szczególności marketowi Media Markt Nowy Sącz, który podarował laptopa dla Łukasza. Chłopiec otrzymał czapkę Kubicy oraz gry i filmy. Jedna z gier, które przekazaliśmy Łukaszowi podarowana została przez firmę Cenega. Pozostałe gry oraz akcesoria komputerowe zostały ufundowane dzięki wpłatom osób indywidualnych, które dokonały wpłat za pośrednictwem portalu siepomaga.pl.

Serdecznie dziękujemy Hotelowi Senacki za bezpłatne ugoszczenie wolontariuszy oraz przedstawicieli Fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 1690.JPG
  • DSC 1705.JPG
  • DSC 1706.JPG
  • DSC 1707.JPG
  • DSC 1712.JPG