Marzenie

Fotod (1)
Imię dziecka:
Łukasz
Wiek:
23
Województwo:
małopolskie

Telefon komórkowy FANTAZJA SPEŁNIONA

Piętnastoletni Łukasz z miejscowości Wrząsowice w województwie małopolskim zmaga się z rozszczepem kręgosłupa oraz innymi wadami wrodzonymi. Jego młodszy brat Wiktor choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Największym marzeniem Łukasza było posiadanie telefonu komórkowego, dzięki któremu mógłby kontaktować się z rodzicami w przypadku wszelkich problemów w szkole. Łukasz w codziennym życiu potrzebuje pomocy rodziców w dużym stopniu.

Łukasz bardzo ucieszył się z super telefonu. Od razu go uruchomił i zaczął sprawdzać wszelkie jego opcje. Ucieszył go bardzo również prezent – niespodzianka zawierający puzzle i słodycze,  podarowany przez pracowników Centrum Medycznego ENEL-MED. Ci wspaniali ludzie postanowili we wszystkich oddziałach zrobić zbiórkę prezentów dla podopiecznych fundacji. Dzięki ich wyjątkowej akcji udało się uatrakcyjnić ten magiczny okres Bożego Narodzenia kilkudziesięciu dzieci.

Telefon z doładowaniem dla Łukasza ufundowaliśmy dzięki regularnym wpłatom od firmy Grupa SET - A.Walerjańczyk J.Sobkowiak M.Pawlik R.Szewczak - sp.j., biorącej udział w programie Rady Przyjaciół Fundacji. Dziękujemy z całego serca!

Galeria

  • DSC 0013.JPG
  • DSC 0018.JPG
  • DSC 0023.JPG