Marzenie

1 (4)
Imię dziecka:
Adrian
Wiek:
16
Województwo:
lubelskie

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

6-letni Adrian mieszka pomiędzy Zamościem a Tomaszowem Lubelskim w Łabuniach-Reformie. Chłopiec walczy z białaczką. Jedynym ratunkiem byłby przeszczep szpiku, ale nie ma dla niego dawcy. Lekarze powiedzieli mamie samotnie wychowującej chłopca, że choroba, mimo iż teraz jest w fazie remisji, wcześniej czy później prawdopodobnie się odnowi. 

Mama próbuje się nie załamywać, choć nie jest im łatwo. Wraz z Adrianem cieszą się każdym dniem i każdego dnia próbują spełniać jakieś drobne marzenie. Ostatnio Adrian dostał wymarzonego pieska. Jest z nim mnóstwo radości. Chłopiec marzył też o telewizorze, a także konsoli XBOX i wyjeździe do Eurodisneylandu. Obecnie podróżuje głównie do lekarzy i szpitali. Chłopiec coraz gorzej słyszy, jego ogólna kondycja pogarsza się niemal z dnia na dzień. 

Pracownicy Fundacji Dziecięca Fantazja odwiedzili Adriana tuż przed Wigilią. Do Łabuń-Reformy zawiozła ich wspaniała Toyota użyczona nieodpłatnie do gwiazdkowego spełniania marzeń przez warszawską firmę Carolina Car Company. Tym razem przywieźliśmy Adrianowi pierwszą część jego marzenia – telewizor LCD. Dotąd Adrian oglądał telewizyjne bajki na ekranie komputera, do którego mama podłączała antenę telewizyjną. Teraz będzie oglądał ulubionego Scooby Doo we własnym wielkim telewizorze. 

Telewizor dla Adriana udało się zakupić dzięki środkom wpłaconym przez Pana Wojciecha Gackowskiego. Serdecznie dziękujemy Panu Wojtkowi za ufundowanie telewizora z dużym ekranem, a także firmie Carolina Car Company z Warszawy, która użyczyła samochodu do przewiezienia prezentów na Lubelszczyznę. To dzięki Państwu udało się spełnić marzenie Adriana i wnieść w jego życie trochę radości. 

Galeria

  • 1 (1)
  • 2
  • 3 (1)
  • 4