Marzenie

IMG 20130726 134625
Imię dziecka:
Miłosz
Wiek:
19
Województwo:
podkarpackie

Konsola Playstation 3 wraz grami FANTAZJA SPEŁNIONA

U 12-letniego Miłosza z Beska w woj. podkarpackim w połowie 2012 r. zdiagnozowano nowotwór złośliwy IV stopnia, neuroblastomę. Po częściowym usunięciu guza z okolic płuc i chemioterapii chłopiec poddawany był naświetlaniom. Nadal przyjmuje chemię. Czeka go jeszcze autoprzeszczep. Dzięki zbiórce pieniężnej, Miłosz już wkrótce będzie mógł kontynuować leczenie we Włoszech.

Miłosz bardzo lubi gry komputerowe. W szpitalu poznał konsolę telewizyjną do gier. Od tamtego czasu nie potrafił marzyć już o niczym innym. Konsolę wraz z innymi prezentami dostarczyły wolontariuszki z Kanady. Miłosz jest niezwykle rozmownym chłopcem. Zanim rozpakował prezenty, porozmawiał z młodymi Kanadyjkami i miło zaskoczył nas znajomością angielskiego. Gdy wreszcie wrócił do podarunków, wprost nie mógł uwierzyć, że spełniło się jedno z jego największych marzeń. Uśmiechnięty „od ucha do ucha” po trzy razy podziękował każdemu z osobna. Wolontariuszki wiedziały, co robić w następnej kolejności. Konsola zastała zainstalowana w ciągu kilku minut, a Miłosz szusował po ścieżkach wyimaginowanego miasta, pięknym Astonem Martinem. Było to niezwykłe doświadczenie dla chłopca, ale przede wszystkim mamy, która zmartwiona poważnym stanem zdrowia synka na chwilkę zdobyła się na uśmiech. Nigdy nie zapomnimy tej wizyty u Miłosza i z całego serca trzymamy kciuki za leczenie zagranicą.

Z całego serca dziękujemy następującym firmom i osobom prywatnym, bez których realizacja marzenia Miłosza nie byłaby możliwa:

  • Media Markt Polska Sp. z o.o. z Gdańska za podarowanie konsoli PlayStation3 z grami
  • Electronic Arts Polska Sp. z o.o. za przekazanie gier do konsoli
  • Tarsago Polska Sp. z o.o. za przekazanie książek

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0318
  • DSC 0319
  • DSC 0320
  • DSC 0323