Marzenie

Malwina sobczyk
Imię dziecka:
Malwina
Wiek:
22
Województwo:
łódzkie

Lustrzanka cyfrowa FANTAZJA SPEŁNIONA

17-letnia Malwina z Kutna od 4 lat zmaga się z guzem mózgu. Dwa lata temu wydawało się, że udało się pokonać chorobę, niestety podczas badań kontrolnych zdiagnozowano wznowę. Malwina przeszła już kilka operacji wycięcia guza, a obecnie przechodzi chemioterapię szpitalną. Jest bardzo słaba.

Pasją dziewczyny już od dawna jest fotografia. Malwina nawet zwykłym aparatem potrafi zdziałać cuda, dlatego od wielu lat jej największym marzeniem była lustrzanka. Najbardziej Malwina chciałaby robić zdjęcia makro. Tablet również bardzo by się przydał podczas pobytów w szpitalu.

Marzenia Malwiny spełniły się, gdy przedstawicielki fundacji zawitały u niej w domu. Malwina, choć wiedziała, że będzie miała gości, zupełnie nie spodziewała się tak wspaniałych prezentów. Najpierw rozpakowała torby z kosmetykami – otrzymała kosmetyki Under 20 firmy Eris, które bardzo ją ucieszyły, jak również zestaw kosmetyczek i lakierów do paznokci. Kosmetyki bardzo jej się spodobały, ponieważ chce ładnie wyglądać, jak każda nastolatka. Następnie przyszedł czas na rozpakowanie tabletu, który bardzo przyda się do kontaktów z rodziną. Każdy wyjazd na chemię to przynajmniej tydzień pobytu w szpitalu… tydzień bardzo złego samopoczucia, tydzień nudy i marzeń o powrocie do domu. Dlatego tablet to bardzo trafiony prezent. Na końcu Malwina otworzyła paczkę, w której był wymarzony aparat – lustrzanka. Wprost nie mogła uwierzyć własnym oczom, że oto naprawdę trzyma w ręku upragniony sprzęt. Od razu postanowiła rozpracować aparat, ustawić obiektyw, lampę, włożyć kartę pamięci itd. Pomimo, że od jakiegoś czasu w ogóle nie chce wychodzić z domu teraz zdecydowała, że nadszedł na to czas – piękna wiosna za oknem, kwitnące kwiaty i budzące się do życia owady, to dobry moment na spacer i wypróbowanie nowego aparatu. Malwinie nie schodził uśmiech z twarzy, cały czas powtarzała „nie mogę w to uwierzyć, że naprawdę mam lustrzankę” – była naprawdę szczęśliwa z otrzymania wszystkich prezentów.

Za wniesienie radości w życie Malwiny dziękujemy:

- Media Markt Katowice I za podarowanie lustrzanki z wyposażeniem

- Panu Dariuszowi Rosińskiemu za ufundowanie tabletu marki Samsung Galaxy oraz kosmetyczek i akcesoriów do paznokci

- Laboratorium Kosmetycznemu Dr. Irena Eris za ufundowanie kosmetyków Under 20

- Jupol-Car właścicielowi wypożyczalni Avis za użyczenie samochodu

- hotelowi Novotel Centrum w Poznaniu za ugoszczenie przedstawicielek fundacji 

Galeria

  • Malwina (2).JPG
  • Malwina (3).JPG
  • Malwina (4).JPG