Marzenie

Fotod (1)
Imię dziecka:
Patrycja
Wiek:
13
Województwo:
podlaskie

Laptop i ubrania FANTAZJA SPEŁNIONA

Dwunastoletnia Patrycja z  niewielkiej miejscowości Rutki k. Suwałk w województwie podlaskim cierpi na chorobę Hashimoto, ciężką wadę serca oraz wiele innych schorzeń genetycznych. Jej największym marzeniem było posiadanie własnego laptopa, dzięki któremu milej będzie spędzać czas w szpitalu oraz częste podróże do niego.

Patrycja otrzymała laptopa przed Świętami Bożego Narodzenia. Dostała również gry i filmy w komplecie do niego. Patrycja jak każda młoda kobieta marzyła również o nowych ubraniach i kosmetykach. Kiedy zjawiliśmy się u Patrycji dziewczynka cieszyła się ze wszystkich otwieranych prezentów. Ale najbardziej z nowego laptopa.  Dużą radość sprawiły jej także nowe ubrania oraz kuferek na biżuterię.

Za ufundowanie laptopa oraz gier i filmów dla Patrycji z całego serca dziękujemy wieloletniemu mecenasowi fundacji, Towarzystwu Ubezpieczeń HDI Asekuracja, które uszczęśliwiło już bardzo wielu naszych podopiecznych.

Natomiast za ufundowanie ubrań i kosmetyków oraz innych małych upominków dla Patrycji dziękujemy firmom, które zakupiły bożonarodzeniowe kartki świąteczne, gdyż to ze sprzedaży kartek ufundowaliśmy pozostałe prezenty.

Dziękujemy z całego serca!

Galeria

  • DSC 0236.JPG
  • DSC 0254.JPG
  • DSC 0268.JPG
  • DSC 0307.JPG