Marzenie

Fotod (1)
Imię dziecka:
Patrycja
Wiek:
13
Województwo:
podlaskie

Odtwarzacz MP4 i gadżety zespołu Afromental FANTAZJA SPEŁNIONA

23 stycznia 2013 w godz. 10.00 – 12.00 odbyło  się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Brańsku czworo chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Wręczanie prezentów rozpoczęło się powitaniem zaproszonych gości przez Pana Prezesa Stanisława Bachurka oraz Panią Wiceprezes Ewę Zajkowską.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie trzynastoletniej Patrycji, u której zdiagnozowano niedoczynność tarczycy z guzami. Dziewczynka otrzymała gadżety z ulubionym zespołem Afromental, album o anatomii człowieka, kosmetyki oraz różowy odtwarzacz MP4. Radość Patrycji była przeogromna, tym bardziej, że nie spodziewała się tego dnia żadnych prezentów.

Wszystkie dzieci otrzymały dodatkowo od Banku Spółdzielczego w Brańsku upominki. Nie zapomniano także o rodzicach, dla których również przygotowane były niespodzianki. Po rozdaniu prezentów wszyscy udali się na słodki poczęstunek, gdzie mogli cieszyć się prezentami i wymieniać wrażenia z tego radosnego dnia.

Za spełnienie marzenia Patrycji dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Brańsku.

Karczmie Upita w Holonkach dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0006.JPG
  • DSC 0038.JPG
  • DSC 0042.JPG
  • DSC 0048.JPG
  • DSC 0075.JPG