Marzenie

Fotod (1)
Imię dziecka:
Patrycja
Wiek:
13
Województwo:
podlaskie

Spotkanie z zespołem Afromental FANTAZJA SPEŁNIONA

Trzynastoletnia Patrycja z miejscowości Rutki Kossaki w woj. podlaskim zmaga się z różnymi schorzeniami wrodzonymi.

Patrycja jest ogromną fanką zespołu Afromental. Ma ich wszystkie płyty oraz zna na pamięć ich piosenki. Jej fantazją był udział w koncercie ulubionego zespołu oraz spotkanie z nimi.

Marzenie udało się spełnić podczas trasy koncertowej „Lato z Radiem”, który odbył się 30 czerwca w Wysokich Mazowieckich.

Afromental był główną gwiazdą trasy. Patrycja nie mogła się doczekać kiedy zobaczy swoich idoli na scenie. Udało jej się przecisnąć do pierwszego rzędu fanek, gdzie śpiewała na cały głos wszystkie utwory.  Na koncercie zabrakło głównego wokalisty, Łoza, ale został on dobrze zastąpiony przez dwóch innych wokalistów.

Po koncercie Patrycja spotkała się ze wszystkimi członkami zespołu. Baron, Dziamas, Tores, Śniady i Tomson – każdy z nich chwilę porozmawiał z Patrycją, dał jej autograf oraz zrobił wspólne zdjęcie.

Po wszystkich atrakcjach Patrycja na dłuższą chwilę zaniemówiła. Spotkanie z idolami było dla niej ogromnym przeżyciem. Dopiero po jakimś czasie zaczęła okazywać swoją radość. Powiedziała nawet, że nigdy nie upierze bluzy, w którą była ubrana ponieważ ONI ją dotykali.

Serdecznie dziękujemy Pani Aleksandrze Grocholi za zorganizowanie marzenia Patrycji. Podziękowania składamy też całemu zespołowi Afromental oraz menadżerowi Adamowi za pomoc oraz poświęcony czas.  Dodatkowo, dziękujemy wolontariuszce Sylwii, która była kierowcą i przywiozła Patrycję na koncert.

Galeria

  • SAM 5997
  • SAM 5998
  • SAM 5999
  • SAM 6000
  • SAM 6001