Marzenie

Michal
Imię dziecka:
Michał
Wiek:
19
Województwo:
wielkopolskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Pełnoletni Michał z Rokietnicy stoczył dramatyczną walkę z nowotworem mózgu. Nastolatek ma za sobą operację usunięcia guza, tygodniową śpiączkę, chemio- i radioterapię. Dzisiaj wciąż jest pod opieką wielu specjalistów i zmaga się z powikłaniami po agresywnym leczeniu (niedosłuch, niedowidzenie, mniejsze czucie w prawej ręce). Po wielu latach nauczania indywidualnego chłopak wrócił do szkoły, jednak okazało się to dla niego niełatwe.

Największym marzeniem Michała był nowy laptop. W wirtualnym świecie nastolatek czuje się najbezpieczniej, dlatego spędza w nim dużo czasu. Niestety, dotychczas nie dysponował odpowiednim sprzętem, by móc w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje technologia.

Teraz nic już nie stanie na przeszkodzie rozwijaniu komputerowej pasji Michała. Chłopiec otrzymał niedawno paczkę, w której znalazł wymarzonego laptopa. Ten prezent pozwoli rozwijać nastolatkowi zdolności informatyczne. Jednak, co ważniejsze,  być może pokaże mu, że świat nie jest miejscem, gdzie dzieją się tylko złe rzeczy i da odwagę do realizacji marzeń.

Spełnienie marzenia Michała było możliwe dzięki Inter Rope s.c., a paczkę do jego domu dostarczyli kurierzy z CAT LC Polska Sp. z o.o. Serdecznie dziękujemy za Państwa wsparcie!