Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Arek
Wiek:
17
Województwo:
wielkopolskie

Lustrzanka cyfrowa FANTAZJA SPEŁNIONA

17-Arek z miejscowości Koziegłowy koło Poznania zmaga się z ostrą białaczką szpikową. Stan chłopca jest bardzo poważny. Jego organizm odrzucił przeszczep i źle reaguje na leczenie. Arek jest już bardzo zmęczony samą chorobą jak i walką z nią. Powoli kończą mu się siły. 

Aby trochę podnieść go na duchu i dodać sił do tej najtrudniejszej walki, odwiedziliśmy go w poznańskim szpitalu dziecięcym i wręczyliśmy wymarzoną lustrzankę Nikon D90 z kartą pamięci oraz bardzo dobrym obiektywem, a także wymarzony monitor z tunerem telewizyjnym. 

Arek wytłumaczył nam, że taki monitor może działać albo wraz z komputerem, albo po podłączeniu go do kablówki dzięki wbudowanemu tunerowi może być samodzielnym telewizorem. 

W trakcie wizyty fundacji chłopiec był bardzo osłabiony. Ledwie mógł utrzymać w rękach wymarzony aparat. Cały czas czuwają przy nim mama i tata, a w każdej wolnej od szkoły chwili pojawia się także młodszy brat. Fotografia jest pasją chłopca i Arek bardzo się cieszył z prezentów i mamy nadzieję, że dzięki spełnieniu marzenia, Arek będzie teraz jeszcze bardziej chciał wyzdrowieć i nabrać sił, do tego stopnia, żeby wstać ze szpitalnego łóżka, wziąć swój nowy aparat i zrobić choć trochę zdjęć. 

W imieniu marzyciela i jego rodziny, sponsorowi marzenia,Panu Dariuszowi Rosińskiemu, serdecznie dziękujemy za wniesienie promyka radości w życie Arka. 

Galeria

  • 1 (1)
  • 2 (1)
  • 3 (1)