Marzenie

DSC00305
Imię dziecka:
Natalia
Wiek:
16
Województwo:
podkarpackie

Telewizor i kosemtyki FANTAZJA SPEŁNIONA

16-letnia Natalia z Łańcuta w woj. podkarpackim cierpi na mukowiscydozę. Dziewczyna ostatnio nie czuje się dobrze, często przebywa w szpitalu i niestety będzie musiała zastąpić normalną naukę w szkole nauczaniem indywidualnym. Wiąże się to dla niej z ogromnym bólem, gdyż uwielbiała chodzić do szkoły, gdzie miała swoich znajomych i możliwość, by, choć na chwilę zapomnieć o tej okrutnej chorobie, która powoli zabiera jej życie. Marzeniem dziewczyny był jej własny telewizor, którego nie będzie musiała dzielić z licznym rodzeństwem, na którym będzie mogła oglądać swoje ulubione programy i seriale. 

Pracownicy Fundacji Dziecięca Fantazja odwiedzili Natalię i jej rodzinę wraz z wolontariuszami wolontariuszami z Kanady podczas sierpniowej Podróży Spełnionych Marzeń. Natalia bardzo się ucieszyła i od razu wskazała miejsce gdzie będzie stał nowy sprzęt. 

Oprócz telewizora dostała kosmetyczkę pełną kosmetyków i biżuterię, co sprawiło jej nie mniejszą radość. Wolontariuszki pomalowały Natalii paznokcie i zrobiły makijaż, używając nowych kosmetyków. Natalia była zachwycona. 

Ogromnie dziękujemy Firmie Jones Lang LaSalle, która zorganizowała aukcję na naszą rzecz podczas imprezy zamykającej Charytatywny Turniej Siatkówki Plażowej organizowany w klubie La Playa i wszystkim, którzy brali udział w licytacji dziękujemy za ufundowanie telewizora dla Natalii.Firmie Solar Company S.A. Dziękujemy za ufundowanie torby kosmetyków i biżuterii dla Natalii. 

Galeria

  • 1
  • 2 (2)
  • 4 (1)
  • 5 (2)