Marzenie

Fotod
Imię dziecka:
Wiktor
Wiek:
13
Województwo:
świętokrzyskie

Tor Hot Wheels FANTAZJA SPEŁNIONA

Pięcioletni  Wiktor z Kielc cierpi na wiele schorzeń m.in. ciężką postać cukrzycy. Jego największym marzeniem były zestawy klocków Lego oraz tory wyścigowym Hot Wheels. Wiktor początkowo był bardzo onieśmielony wizytą Patrycji z fundacji, ale onieśmielenie minęło z chwilą otwarcia pierwszego prezentu. Chłopiec zapomniał o całym świecie.

Najpierw otworzył dwie paczki ze wspaniałymi zestawami zabawek z jednej z jego ulubionych bajek Tomek i Przyjaciele. Następie otworzył trzy kolejne prezenty zawierające olbrzymie zestawy Hot Wheels.  W tym momencie jego mama zaczęła płakać ze wzruszenia i powiedziała, że nigdy nie byłoby stać ich na sprawienie mu tak wielkiej radości.  Okazało się, że Wiktor każde oszczędzone pieniążki przeznacza na zakup resoraków Hot Wheels. Pasję do tych samochodów dzieli z nim jego dziadek. Ale dotychczas nie udało się chłopcu odłożyć tyle pieniędzy, żeby kupić, któryś z dużych zestawów. Wiktora ucieszyły również klocki Lego oraz wszystkie dodatkowe upominki w tym przybory szkolne.

Na koniec ogromną niespodzianką dla chłopca okazały się super sanki podarowane przez firmę Bridgstone. Wiktor ma nadzieję, że spadnie śnieg i tej zimy uda mu się je wykorzystać.

Wszystkie prezenty ufundowaliśmy dla Wiktora dzięki darowiźnie od firmy Canal+ Cyfrowy Sp.  z o.o. Z całego serca dziękujemy za spełnienie wielu marzeń naszych podopiecznych w tym marzenia Wiktora. W tym roku ta firma oraz jej wyjątkowi pracownicy udzielili nam ogromnego wsparcia. Bardzo dziękujemy Pani Aghacie Słaby dzięki której cała współpraca się zaczęła. 

Galeria

  • 28.12 (144).JPG
  • 28.12 (163).JPG
  • 28.12 (178).JPG
  • 28.12 (180).JPG
  • 28.12 (191).JPG
  • 28.12 (195).JPG