Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Mateusz
Wiek:
5
Województwo:
pomorskie

Meble i gadżety z Zygzakiem McQueennem FANTAZJA SPEŁNIONA

7-letni Mateusz z miejscowości Skarszewy choruje na chłoniaka. Marzenie chłopca udało nam się spełnić podczas Podróży Spełnionych Marzeń. Nasz Podopieczny dostał najpierw wymarzone meble do pokoju, które przyjechały przed nami, a również mieliśmy dla niego zabawki z serii Hot Wheels oraz brakujące krzesło do biurka i z tymi prezentami postanowiliśmy odwiedzić tego uroczego chłopczyka. 

Mateusz bardzo lubi gości i od razu zaprezentował nam nowe meble, a zabawki gadżety z serii Hot Wheels, które mu przywieźliśmy sprawiły mu dużo radości. Wolontariuszki z Kanady, które nam towarzyszyły zabrały się za składanie obrotowego krzesła a nasz Podopieczny cały czas im towarzyszył i od razu wypróbował krzesło jak tylko było gotowe. Wolontariuszki nie mogły uwierzyć, że zabawki i krzesło do biurka może sprawić małemu chłopcu aż tyle radości. Mateusz jest wielkim fanem samochodów i kiedy nas odprowadził, dumnie usiadł za kierownicą naszego pojazdu. 

Wymarzone meble i zabawki dla Mateusza ufundowało Przedszkole Zaczarowany Ołówek. Sponsorem krzesła obrotowego jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EKT.. Serdecznie dziękujemy za spełnienie tego marzenia!