Marzenie

Gabrysia
Imię dziecka:
Gabriela
Wiek:
10
Województwo:
zachodniopomorskie

Pies rasy Basset i ubrania FANTAZJA SPEŁNIONA

9-letnia Gabriela z małej miejscowości w woj. zachodniopomorskim, cierpi na ciężką wrodzoną wadę układu moczowego. Marzeniem Gabrysi był pies rasy Basset wraz ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami (leżanka, zapas karmy, zabawki, miseczki, smycz, smakołyki i inne). Poza tym, dziewczynka marzyła o ubraniach oraz przyborach szkolnych i gadżetach z Hannah Montana.

Fantazje dziewczynki zostały spełnione podczas koncertu charytatywnego „Gramy z Fantazją” z udziałem Fun Factory w Szczecinie. 

Najpierw dziewczynka otrzymała wymarzone ubrania i akcesoria z serii Hannah Montana – wszystko ogromnie jej się podobało. Upragniony piesek, nowy przyjaciel Gabrysi, przejechał setki kilometrów, żeby trafić do swojej nowej Pani. Żeby niespodzianka była większa, schowaliśmy pieska przed dziewczynką i po raz pierwszy spotkała się z nim na scenie. Wzruszenie dziewczynki było przeogromne gdyż Gabrysia nie wiedziała, że tego dnia otrzyma swojego wymarzonego pieska. Od razu kucnęła i objęła swoją nową przyjaciółkę za szyję i już jej nie puściła. Była tak bardzo przejęta i zapatrzona w suczkę, że nawet nie była w stanie odpowiadać na pytania zadawane przez prowadzącą koncert Agatę Młynarską.

Sponsorem pieska dla Gabrysi są miłośnicy psów rasy basset hound zajmujący się adopcjami tych psów www.bassety-adopcje.pl, którzy przekazali suczkę. Natomiast ubrania dla dziewczynkiufundowała firma MART Marcin Woźniak - stoisko lodów Grycan w centrum handlowym Ster, akcesoria dla psa oraz gadżety i przybory szkolne z serii Hannah Montana ufundował mecenas fundacji Towarzystwo Ubezpieczeń HDI Asekuracja S.A. Wszystkim darczyńcom dziękujemy z całego serca.