Marzenie

Img-0462
Imię dziecka:
KInga
Wiek:
25
Województwo:
podkarpackie

Zakupy FANTAZJA SPEŁNIONA

18-letnia Kinga mieszka w Pilchowie w woj. podkarpackim. 4 lata temu zdiagnozowano u Kingi nowotwór mózgu typu glejowego GIII – glejak – gwiaździak anaplastyczny. Po resekcji guza dziewczynka miała podawaną chemię i naświetlania. Po roku nastąpiła pierwsza wznowa. I znowu operacja i chemia. Przez 2 lata było dobrze i ponad rok temu przyszedł kolejny nawrót. W listopadzie 2012 r. podczas trzeciej operacji ponownie usunięto odrastający guz. Po chemioterapii lekarze zastosowali nowoczesną bardzo precyzyjną metodę naświetlań – cyber nóż. Obecnie Kinga przyjmuje chemię.

Kinga to zapalona sportsmenka. Przed chorobą trenowała pływanie, niestety musiała z tego zrezygnować ze względu na stan zdrowia. Zimą uwielbiała jeździć na nartach, ale bardzo chciałaby nauczyć się jazdy na snowboardzie. Jej pragnieniem poza deską snowboardową z wiązaniami, butami, kaskiem oraz rękawicami i goglami był kombinezon i ubrania w stylu snowboardowym.

Jeszcze przed Gwiazdką Św. Mikołaj zaprosił dziewczynę na niczym nieograniczone zakupy do salonu Croppa w Stalowej Woli. Kinga mogła wybierać i przebierać do woli. Któż by nie chciał puścić się w taki wir nieograniczonych zakupów. To był niezwykły dzień, który uszczęśliwił dziewczynkę i jej mamę, której zwyczajnie nie stać na takie wydatki. Radość zostanie z Kingą na długo.

Za spełnienie marzenia z całego serca dziękujemy LPP S.A. Bez Was te święta nie byłyby tak radosne.