Marzenie

Wrzesien2010 029
Imię dziecka:
Oliwia
Wiek:
20
Województwo:
zachodniopomorskie

Komputer stacjonarny FANTAZJA SPEŁNIONA

10-letnia Oliwia z małej miejscowości w woj. zachodniopomorskim zmaga się ze złośliwym guzem mózgu, a ponieważ guz uciska na nerwy wzrokowe, dziewczynka coraz gorzej widzi. Właśnie dlatego jej największym marzeniem był komputer stacjonarny wraz z dużym monitorem. 

Fantazja dziewczynki została spełniona podczas koncertu charytatywnego „Gramy z Fantazją” z udziałem Fun Factory w Szczecinie

Komputer z dużym monitorem, ufundował Media Markt, a wręczyła na scenie, przedstawicielka Madia Markt Szczecin, Pani Marlena Kolenda. 

Radość Oliwce sprawił nie tylko wspaniały komputer. Dziewczynka cieszyła się również z tego, że ma możliwość uczestniczyć w koncercie, gdyż rzadko teraz wychodzi z domu, nie mówiąc już o dalszych podróżach. Dlatego był to dla niej bardzo piękny wakacyjny dzień. Wielką radość sprawiły jej również wspólne zdjęcia z zespołem, a szczególnie z dwoma wokalistami, którzy pozowali do zdjęcia całując ją w policzki. Oliwka powiedziała po zakończeniu tego spotkania, że teraz chyba nie umyje buzi przez tydzień. 

Za tą wielką radość dziękujemy zespołowi Fun Factory, a przede wszystkim sponsorowi marzenia, firmie Media Markt. Bez Was wywołanie uśmiech u na buzi Oliwki nie byłoby możliwe!

Sponsorzy

Galeria

  • 1 (1)
  • 2 (1)
  • 4 (1)
  • 5
  • 6