Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Bartek
Wiek:
7
Województwo:
świętokrzyskie

Deskorolka wraz z akcesoriami FANTAZJA SPEŁNIONA

7-letni Bartek ze Starachowic cierpiący na białaczkę limfoblastyczną marzył o posiadaniu deskorolki z akcesoriami oraz klocków Power Miners.

Fantazje Bartka spełniła się podczas koncertu w Radomiu podczas charytatywnej trasy koncertowej organizowanej przez Fundację Dziecięca Fantazja i Centrum Handlowe M1. 

Bartek o mały włos, a spóźniłby się na koncert, gdzie miały się spełnić jego marzenia. Przyjechał dosłownie w ostatniej chwili, ale swoją przebojowością na scenie dosłownie wszystkich zauroczył. Agata Młynarska stwierdziła, że musi być fajnym „ziomalem”. Bartek bowiem marzył o deskorolce wraz z kaskiem i ochraniaczami, które dostał od pracowników firmy Nike oraz o zestawie klocków Power Miners, które przekazała firma Lego. Był absolutnie zachwycony obydwoma prezentami. 

Za spełnienie marzeń Bartka z całego serca dziękujemy pracownikom firmy Nike oraz firmie Lego. Z całego serca dziękujemy sponsorom marzenia Bartusia Państwu Magdalenie i Waldemarowi Więcek z firmy NIKE Poland Sp. z o.o., której niesamowici pracownicy spełnili kolejne marzenie.

Galeria

  • 2 (2)
  • 3
  • 4