Marzenie

Dscf2390
Imię dziecka:
Szymon
Wiek:
2
Województwo:
podkarpackie

Duża koparka na akumulator FANTAZJA SPEŁNIONA

Niespełna 3-letni Szymon z Mikulic w woj. podkarpackim urodził się z rozszczepem kręgosłupa, pęcherzem neurogennym, niedowładem nóg i innymi wadami.  Najbardziej na świecie Szymek chciałby zacząć chodzić i biegać, niestety nie jest to na razie możliwe. Czeka go wieloletnia i nie wiadomo jak skuteczna rehabilitacja na drodze do samodzielności.

 

Drugim, bardziej osiągalnym w tym momencie marzeniem Szymka była  duża koparka na akumulator, którą mógłby sam prowadzić. Chłopiec uwielbia maszyny budowlane, koparki i samochody.  Chłopiec zaniemówił z radości na widok ogromnej koparki i od razu chciał  do niej wsiąść i wypróbować ją w domu. Poza wymarzoną koparką Szymonek otrzymał jeszcze super tor Hot Wheels i wiele innych samochodów, w tym zdalnie sterowany samochód terenowy, który sprawił mu wielką frajdę. Szymonek sam nie wiedział co mu się najbardziej spodobało oprócz koparki. Bardzo cieszył się ze wszystkich prezentów.

Z całego serca dziękujemy osobom, które wysłały charytatywny SMS na nr 7272 na rzecz fundacji Dziecięca Fantazja oraz Panu Markowi Żebrakowskiemu  i firmie  "WARAN" K.M.A.G. Żebrakowscy Spółka jawna za ufundowanie wspaniałej koparki i zdalnie sterowanego samochodu terenowego oraz zabawek, książeczek i słodyczy.

Za podarowanie toru Hot Wheels  i samochodzików z tej serii dziękujemy Panu Markowi Różyckiemu.

Galeria

  • DSCF2779
  • DSCF2785
  • DSC 0179
  • DSC 0190