Marzenie

G
Imię dziecka:
Natalia
Wiek:
20
Województwo:
pomorskie

Ipad FANTAZJA SPEŁNIONA

18-letnia Natalia z Wejherowa walczy z rakiem od 2012 roku. Za pierwszym razem rozpoznano u niej mięsaka Ewinga kości strzałkowej. Dzięki operacji i chemioterapii bitwę z nowotworem udało się wygrać, jednak szczęście trwało krótko… W 2016 roku lekarze zdiagnozowali nowe ognisko nowotworowe w kolanie. Kolejna operacja, wstawienie endoprotezy, chemia i… kolejna wznowa. Tym razem rak zaatakował wyjątkowo agresywnie. Trzeba było amputować Natalii całą nogę, a do tego wykryto przerzuty w płucach. Stan dziewczyny jest bardzo poważny, konieczne są kolejne operacje i chemioterapia. Jakby nieszczęść było mało, w kwietniu zeszłego roku zmarł jej tata.

Natalia jest już wykończona wieloletnią wojną z rakiem i całymi miesiącami spędzonymi w szpitalu. Teraz na dodatek praktycznie nie opuszcza łóżka, dlatego jej wielkim marzeniem był iPad Pro, który stałby się jej łącznikiem ze światem, a zwłaszcza z młodszymi siostrami, które zostały w domu.

Marzenie naszej podopiecznej spełniło się wraz z nadejściem 2019 roku. Przedstawicielka fundacji osobiście odwiedziła dziewczynę w warszawskim szpitalu, gdzie ta miała przeprowadzoną operację, a obecnie jest poddawana chemioterapii. Natalia jest piękną dziewczyną, która interesuje się wizażem i dlatego na wizytę zrobiła sobie olśniewający makijaż. Ponieważ wiedziałyśmy o jej pasji, wśród otrzymanych niespodzianek znalazła cały zestaw kosmetyków i akcesoriów do makijażu, z których bardzo się ucieszyła! Jeszcze większy zachwyt wzbudził elegancki złoty smartwatch, posiadający szereg przydatnych funkcji. Dla osłody trudnej codzienności w szpitalu, przygotowałyśmy też dla naszej marzycielki torbę pełną słodyczy.

Najważniejszy prezent został rozpakowany na samym końcu. Był to rewelacyjny srebrny iPad Pro z dodatkowymi akcesoriami. Natalia była zachwycona i w jednym momencie cała sala szpitalna aż promieniała jej radością! Nie minęło nawet 5 minut od rozpakowania iPada, a nastolatka już robiła nim zdjęcia, wyszukiwała swoje ulubione seriale i rysowała. Dziewczyna ma niesamowite zdolności plastyczne, lubi szkicować i projektować, a nowoczesny iPad z rysikiem w pełni jej to umożliwi. Przez te kilka chwil, kiedy Natalia była całkowicie pochłonięta obsługą urządzenia, a jej twarz rozjaśniał szeroki uśmiech, wszyscy zapomnieliśmy, jak poważnie jest chora…

Za podarowanie naszej marzycielce bezcennych chwil radości z całego serca dziękujemy:

  • Panu Prezesowi firmy 21 Concordia Sp. z o.o., który przekazał Natalii fantastycznego iPada Pro wraz z akcesoriami;
  • Państwu Annie i Ryszardowi Formela, którzy przekazali cały zestaw kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacji ciała, a także perfumy, biżuterię oraz nowoczesnego smartwatcha.

 

Galeria

  • IMG 20190108 190833.JPG
  • IMG 20190108 190904.JPG
  • IMG 20190108 190915.JPG