Marzenie

1
Imię dziecka:
Marek
Wiek:
14
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Basen ogrodowy i akcesoria piłkarskie FANTAZJA SPEŁNIONA

11 kwietnia 2013 o godz. 12.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Lubawie czworo chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła przemówieniem i bardzo serdecznym powitaniem przybyłych gości, szczególnie podopiecznych fundacji przez Panią Magdalenę Waldan, Prezes Zarządu. Pani Prezes uściskała wszystkie dzieci, następnie po wspólnych zdjęciach, na Sali operacyjnej odbyło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie czternastoletniego Marka, który choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Chłopiec porusza się samodzielnie, ma za sobą dwie operacje stóp, przed nim jeszcze jedna. Marek jest dumnym gimnazjalistą. Największym jego marzeniem był basen ogrodowy. Otrzymał piękny duży basen i duży super pistolet na wodę, z którego bardzo się ucieszył. Marek lubi futbol, więc miłą niespodzianką było dla niego otrzymanie wielkiej pufy w stylu piłki nożnej. Widać było, że prezenty bardzo mu się podobają.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze za sprawą Pani Prezes i pracowników Banku. Wszyscy marzyciele otrzymali także od Banku torby z gadżetami. Dzieci były zachwycone prezentami a dorośli bardzo wzruszeni spotkaniem. Rozdawania prezentów dopełnił słodki poczęstunek. To były miłe chwile, żeby porozmawiać i lepiej się poznać. To był szczęśliwy moment dla wszystkich zebranych, uśmiechów i radości nie było końca.

 

Za spełnienie marzenia Marka dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Lubawie.

Cukierni Szczepańscy z Lubawy dziękujemy za pyszny, słodki poczęstunek.

Hotelowi Maximus z Lubawy dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0004.JPG
  • DSC 0024.JPG
  • DSC 0042.JPG
  • DSC 0044.JPG
  • DSC 0083.JPG
  • DSC 0084.JPG