Marzenie

Sdc11802
Imię dziecka:
Naria
Wiek:
18
Województwo:
zachodniopomorskie

Czerwony rower FANTAZJA SPEŁNIONA

13-letnia Naria z woj. kujawsko-pomorskiego od trzech lat walczy z nowotworem. Przeprowadzone badania histopatologiczne nie pozostawiły złudzeń - nowotwór gist, nowotwór generalnie niespotykany u dzieci. Przez ponad pół roku dziewczynka przyjmowała niestandardową chemioterapię w tabletkach. W maju 2013, w dniu urodzin dziewczynki, przyszły kolejne złe wieści – trzy ogniska przerzutowe w wątrobie. Zwiększono dawkę leku, niestety wciąż pojawiały się nowe zmiany. W październiku 2013 roku Naria przeszła kolejną operację. Usunięto 7 ognisk nowotworowych. Przez kolejne pół roku dziewczynka przyjmowała chemię. Potem przez moment wydawało się, że nowotwór został opanowany. Naria i jej bliscy powoli zaczynali wierzyć, że wychodzą na prostą, że to był tylko zły sen. Jesienią ubiegłego roku wykryto nowe przerzuty do wątroby i węzłów chłonnych. Obecnie Naria przyjmuje chemię.  

Naria marzyła o rowerze górskim. Chciała mieć go na wakacje. Marzyły jej się długie rowerowe wyprawy, z rodzicami i koleżankami. Jej marzenie spełniło się na początku lata, a więc w najlepszym okresie. Naria nie mogła uwierzyć, że ten piękny, seledynowy rower jest naprawdę dla niej. Od razu przymierzyła się do niego i okazał się idealny.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienie marzenia Narii, a w szczególności pomagaczom z portalu siepomaga. 

Sponsorzy

Galeria

  • Naria Tomkowicz (1)
  • Naria Tomkowicz (2)