Marzenie

2012-09-16-751
Imię dziecka:
Anita
Wiek:
8
Województwo:
śląskie

Duży telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

8-letnia Anita z Mikołowa w woj. śląskim zmaga się z neuroblastomą - rozsianym nowotworem złośliwym. Dziewczynka jest w trakcie leczenia agresywną chemią. Niestety operacyjnie nie udało się usunąć guzów i Anita ma kolejne przerzuty. Obecnie tylko terapia w Niemczech może jej pomóc. Rodzice zbierają pieniądze na wyjazd, który jest bardzo kosztowny. Dziewczynka jest bardzo słaba i większość czasu spędza w domu. Marzeniem Anitki był telewizor. Pragnienie to spełniło się podczas Podróży Spełnionych Fantazji, w której towarzyszyły nam wolontariuszki z Kanady.

Anita jest bardzo otwartą dziewczynką. Ani chwili nie wstydziła się ani nie bała wolontariuszek. Bariera językowa także nie była dla niej problemem. W pokoju, w którym spędza większość czasu odpoczywając stał malutki kineskopowy telewizor. Wolontariuszki po rozpakowaniu pudełka zamontowały nowy na miejsce starego. Od razu włączyły ulubioną bajkę, a Anita w tym czasie rozpakowywała kolejne podarunki. Znalazła tam kilka zestawów Pet Shopów i konika Pony, które po prostu uwielbia. Od razu zaczęła bawić się z dziewczynami. Każda dostała swoje zwierzątko do zabawy. Spędziliśmy u Anitki dużo czasu bawiąc się. Cieszymy się, że mogliśmy wnieść trochę radości w życie całej rodziny.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia życzeń Anitki. Ulubione zabawki zajmą jej wolno upływający czas, a dzięki telewizorowi będzie mogła oglądać w swoim pokoju ulubione bajki kiedy tylko zapragnie. W szczególności dziękujemy:

  • Most Wanted Products za podarowanie dużego telewizora
  • Pani Iwonie Gadalskiej z przedszkola „Mikołajek” w Warszawie za podarowanie konika interaktywnego Pony
  • Imperial za podarowanie bajki
  • Osobom prywatnym za ufundowanie książeczek i pluszaka-Małpki;

Sponsorzy

Galeria

  • SAM 6716
  • SAM 6719
  • SAM 6723