Marzenie

Zdje-cie-2
Imię dziecka:
Franciszek
Wiek:
14
Województwo:
mazowieckie

Laptop o bardzo dobrych parametrach do pracy nad grafiką FANTAZJA SPEŁNIONA

14-letni Franek z Warszawy urodził się z zanikiem mięśni i już od kilku lat porusza się przy pomocy wózka elektrycznego. Absolutną pasją chłopca jest grafika komputerowa, programowanie oraz gry. Jak sam chłopiec przyznał to jedyne, co mu pozostało w życiu. Największym marzeniem chłopca było otrzymanie profesjonalnego laptopa, na którym będzie mógł do woli oddawać się swojemu hobby. Zwłaszcza grać on-line ze swoimi kolegami z drużyny.

W mroźny dzień spełniło się marzenie Franka. Gdy zapukałam do mieszkania Franka, otworzyła mi jego mama i szybko powiedziała, że chłopiec nie spodziewa się wizyty. Franciszek był więc bardzo zaskoczony, ale gdy tylko ujrzał charakterystyczny kształt pudełka od razu zgadł co może być w środku. Chłopiec w ciągu kilku minut otworzył swój wymarzony prezent, równie szybko poradził sobie z instalacją komputera. Franek był bardzo zadowolony z prezentu, a buzia uśmiechała mu się od ucha do ucha. Przyznał, że nareszcie będzie mógł grać bez przeszkód. Co więcej, mama Franka nareszcie odzyskała swój komputer, który mimo słabszych parametrów był przez cały czas w użytkowaniu jej synka. Laptop, który dostał Franek ma fantastyczne parametry. Franek powiedział, że jakość i rozdzielczość komputera jest powalająca. Żeby tego było mało, głośniki zainstalowane w komputerze oddają dźwięk tak jak w kinie, tworzą niesamowitą atmosferę, niczym dolby surround. Franek był pod ogromnym wrażeniem.

Dodatkowo Franek otrzymał akcesoria do komputera, takie jak rozgałęziacz USB oraz samo USB. Trafionym dodatkiem były też książki o sekretach ziemi i o zagadkach oraz łamigłówkach. Będzie to na pewno wspaniała alternatywa dla komputera. Franek był tak zaaferowany laptopem i jego możliwościami, że nawet rozmawiając z tatą przez telefon, nie bardzo wiedział, co mówi. Nie liczyło się tak naprawdę nic poza testowaniem nowego sprzętu.

Fundacja Dziecięca Fantazja pragnie z całego serca podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji marzenia Franka:

  • Anonimowemu darczyńcy za podarowanie super laptopa

  • Tarsago Polska Sp. z o.o. za podarowanie książek

  • PKP Cargo za podarowanie rozgałęziacza USB

  • Za ufundowanie filmów i gier dziękujemy firmom i osobom prywatnym, które zakupiły kartki świąteczne z okazji Bożego Narodzenia. Ze sprzedaży kart zostały pokryte także pozostałe koszty marzenia.

Dzięki hojności tak wspaniałych ludzi jak Państwo Franek nigdy nie zapomni tego dnia, a kolejne miesiące chłopca wypełnione będą na pogłębianiu swojej pasji.

Sponsorzy

Galeria

  • SAM 1854
  • SAM 1855