Marzenie

Photo-00002
Imię dziecka:
Maksymilian
Wiek:
8
Województwo:
mazowieckie

Zwiedzenie studia telewizyjnego FANTAZJA SPEŁNIONA

Jednego dnia udało nam się zrealizować dwa marzenia chłopca, o zwiedzeniu giełdy oraz studia telewizyjnego. Podczas wizyty na Giełdzie Papierów Wartościowych Maks zamienił się w prowadzącego sesję. W pomieszczeniu tuż obok głównej sali, znajduje się studio TVN BiŚ, które na bieżąco relacjonowało wydarzenia i fakty giełdowe. Dzięki uprzejmości pana kamerzysty, Maks miał okazję zobaczyć się na ekranie, a tłem była słynna tablica z notowaniami spółek giełdowych, które chłopiec tak dobrze zna z telewizji. Ponieważ TVN relacjonowała wydarzenia w czasie rzeczywistym, chłopiec dwa razy miał okazję podejrzeć relację na żywo, którą prowadziła znana prezenterka TVN BiŚ, Pani Pamela Bem. Było to niezwykłe przeżycie. Uśmiech z twarzy chłopca nie schodził ani na minutę.

Po smacznym lunchu, na który zaprosiła naszego biznesmena restauracja La Tomatina, Maks z mamą udali się na ul. Wiertniczą, do siedziby TVN. Dzięki uprzejmości pracowników tej jednej z największych w Polsce stacji telewizyjnych, chłopiec zwiedził jej wszystkie zakamarki. Maksa zaprowadzono m.in. do studnia TVN 24, studia Faktów, gdzie miał okazję zobaczyć Panią Anitę Werner, która przygotowywała się do programu na żywo. Chłopiec wypatrzył jeszcze więcej sław dziennikarskich i z wrażenia aż zaniemówił. W telewizji wszystko dzieje się szybko, wszyscy gdzieś pędzą, muszą wykonać swoje zadania na czas, nie może być mowy o opóźnieniach. Z boku praca przy realizacji programu wygląda jak wielki chaos, jednak każdy wie co ma robić i za co jest odpowiedzialny. Maks był zachwycony tempem działań, zdecydowaniem i zgraniem wszystkich ludzi tworzących program. W licznych zwiedzanych salach i pomieszczeniach chłopiec zobaczył najnowocześniejszy sprzęt telewizyjny. Na widok kamer, wózków i niezliczonej ilości monitorów nasz rezolutny siedmiolatek wprost zaniemówił. Z twarzy chłopca wyczytać można było ogromne ilości myśli przepływających w głowie z prędkością światła.

Maks był niezwykle wdzięczny za tak wspaniały dzień, ale także bardzo zmęczony. Mamy nadzieję, że radość i satysfakcja ze spełnionego marzenia pozostanie ze wszystkimi osobami zaangażowanymi w projekt na długo.

Wszystkim osobom zaangażowanym w realizację niezwykłego marzenia Maksia z całego serca dziękujemy, a w szczególności:

  • Pani Kasia Rozbiewskiej z TVN i wszystkim pracownikom
  • Panu Michałowi Wiśniewskiemu z restauracji La Tomatina

Bez Państwa wielkich serc wniesienie radości w życie Maksa byłoby niemożliwe.

Galeria

  • IMG 1470
  • IMG 1471
  • IMG 1477
  • IMG 1490