Marzenie

Img-8361
Imię dziecka:
Szymon
Wiek:
18
Województwo:
mazowieckie

Rower FANTAZJA SPEŁNIONA

18-letni Szymon z Warszawy choruje na mukowiscydozę. Jest to ciężka nieuleczalna choroba genetyczna, która wyniszcza płuca i układ pokarmowy chorego, która stopniowo prowadzi do całkowitej niewydolności płuc. Leczenie jest wyłącznie objawowe. Chory często przebywa długotrwale w szpitalu, a codzienność stanowią męczące drenaże, inhalacje, specjalna dieta, długotrwała antybiotykoterapia. Mimo ciężkiej choroby Szymon nie przestaje marzyć. Jedną z jego fantazji było posiadanie roweru górskiego z akcesoriami. Ruch jest bardzo wskazany przy mukowiscydozie, ponieważ stanowi naturalne oczyszczanie i ćwiczenie płuc.

Wręczenie roweru górskiego z akcesoriami odbyło się przed domem Szymona. Chłopiec od razu wypróbował nowy sprzęt i  odbył pierwszą jazdę próbną. Był bardzo zadowolony z otrzymanych prezentów.

Za spełnienie marzenia Szymona o rowerze górskim z akcesoriami dziękujemy osobom, które wysłały charytatywny SMS na nr 7272 na rzecz fundacji Dziecięca Fantazja oraz braciom Piotrowi i Pawłowi Służewskim z Warszawy, którzy z okazji swoich urodzin poprosili znajomych. żeby zamiast kupować prezenty dla nich pomogli im zebrać fundusze na marzeń naszych Podopiecznych. Dzięki ich pomocy udało się spełnić dwa marzenia rowerowe - Julki oraz Szymona z Warszawy. 

Firmie Bikeman dziękujemy za udzielenie rabatu na zakup roweru. 

Galeria

  • DSC 0072
  • DSC 0073
  • DSC 0078
  • DSC 0081