Marzenie

Zd
Imię dziecka:
Maciek
Wiek:
12
Województwo:
wielkopolskie

Gekon oraz trampolina FANTAZJA SPEŁNIONA

12-letni Maciek ze Strzałkowa niedaleko Poznania od kilku lat choruje na białaczkę limfoblastyczną. Chłopczyk marzył o gekonie i trampolinie. Jego fantazję znał brat, który postanowił do nas napisać i zrobić Maćkowi niespodziankę. 

Fantazja Maćka spełniła się podczas podróży spełnionych marzeń, podczas której wraz z wolontariuszami rozwoziliśmy prezenty ufundowane dla naszych podopiecznych przez firmy biorące udział w naszej akcji charytatywnej pod hasłem „Koncerty z gwiazdami i z... fantazją”. Niestety Maciek ze względu na stan zdrowia oraz fakt, że akurat w tych terminach miał wyznaczone wizyty w szpitalach nie mógł pojawić się na żadnym z koncertów więc wymarzoną trampolinę przywieźliśmy mu do domu, a gekona przywiozła osobiście Ofiarodawczyni. 

Nasz podopieczny nie mógł uwierzyć, że spełniło się jego marzenie. Zwierzątko zostało nazwane Rysio, ponieważ jest to gekon tygrysi i zajęło centralne miejsce w pokoju chłopca. Trampolina natomiast stanęła na głównym miejscu w ogrodzie i Maciek od razu wypróbował jak wysoko w górę może wyskoczyć. Nasz podopieczny był tak szczęśliwy, że specjalnie dla Fundacji przygotował piękną laurkę. Wizyta sprawiła mu dużo przyjemności, bo przez chorobę czuje się bardzo samotny. Udało mu się namówić towarzyszących nam wolontariuszy z Kanady na pojedynek bokserski w grze na PlayStation.

Za spełnienie marzeń Maćka z całego serca dziękujemy Pani Małgorzacie Wasilewskiej, która podarowała Maćkowi gekona wraz akcesoriami i terrarium oraz firmie Coca Cola, która ufundowała trampolinę. Dziękujemy za wniesienie tak wielkiej radości w życie Maćka – bez Was nie byłoby to możliwe. 

Galeria

  • 1
  • 2
  • 3