Marzenie

Wp-20130908-004
Imię dziecka:
Kacper
Wiek:
9
Województwo:
dolnośląskie

Robot FANTAZJA SPEŁNIONA

Kacper urodził się w ciężkiej zamartwicy z przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem, co spowodowało niedowład kończyn dolnych. Chłopiec nie ma czucia i nie rusza nogami. Z tego powodu porusza się na wózku. W swoim krótkim życiu przeszedł już kilka operacji, a być może potrzebne będą kolejne.

Kacper ma wiele pasji, jest aktywny i bardzo ciekawy świata. Uwielbia wszelkiego rodzaju piłki i gry planszowe. Bierze również udział w zajęciach robotyki, gdzie uczy się, jak programować roboty, by wykonywały jego polecenia. Chłopiec chciał mieć na własność tego rodzaju urządzenie, żeby móc doskonalić swoje umiejętności w tej dziedzinie również w domu.

Kurier zapukał do drzwi Kacpra wcześnie rano, kiedy chłopiec leżał jeszcze w łóżku. Natychmiast jednak rozbudził się, kiedy zobaczył, jaka niespodzianka do niego dotarła. Podczas otwierania paczki po jego twarzy leciały łzy szczęścia. W środku znalazł się robot z iPadem, filmy z bajkami, gra planszowa, która wzbogaci rodzinną kolekcję, piłki i słodka niespodzianka. Taki zestaw gwarantuje wiele chwil wspaniałej zabawy – przy programowaniu nowego elektronicznego robota, podczas rozgrywek w grę z rodzicami, przed telewizorem w czasie oglądania bajek. Nic dziwnego, że tego dnia z buzi Kacpra nie schodził szeroki uśmiech. Wszystkie otrzymane rzeczy ucieszyły go tym bardziej, że były niespodziewanym prezentem przed zbliżającymi się urodzinami – za miesiąc chłopiec skończy 9 lat.

Spełnienie marzenia Kacpra było możliwe dzięki naszym sponsorom. Serdecznie dziękujemy Panu Andre Mierzwa za przekazanie robota, firmie Lidl sp. z o.o. sp.k.za słodycze, Galapagos Sp. z o.o. za przekazanie bajek, wydawnictwu Rebel za grę planszową. Dzięki Państwa zaangażowaniu kolejne dziecięce marzenie stało się rzeczywistością!