Marzenie

Fotod
Imię dziecka:
Wiktor
Wiek:
14
Województwo:
małopolskie

Zabawki i samochód zdalnie sterowany FANTAZJA SPEŁNIONA

Sześcioletni Wiktor z miejscowości Wrząsowice w województwie małopolskim zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni.  Jego  starszy brat Łukasz choruje na rozszczep kręgosłupa. Wiktor miał wiele marzeń. Ale najbardziej chciał dostać zabawki pomagające mu zwalczyć codzienną nudę.

Wiktor nie mógł się doczekać wizyty przedstawicieli fundacji. Dzień wcześniej powiedział mamie, że tak bardzo chciałby, żeby ten dzień się szybko skończył, gdyż już by chciał dostać prezenty. Bardzo ucieszył się ze wszystkiego co dostał. Podobały  mu się za równo gry planszowe, w które będzie mógł grać z braćmi i rodzicami, samochód zdalnie sterowany, zestawy lego i samochód Zig Zac składany z klocków lego  i prezent podarowany od pracowników Centrum Medycznego ENEL-MED. Ci wspaniali ludzie postanowili we wszystkich oddziałach zrobić zbiórkę prezentów dla podopiecznych fundacji. Dzięki ich wyjątkowej akcji udało się uatrakcyjnić ten magiczny okres Bożego Narodzenia około 60 dzieci.

Wiktor w pierwszej kolejności rozpakował zdalnie sterowany samochód, którym bawił się przy pomocy brata i mamy. Wszyscy żartowali również z nadchodzącej nocy sylwestrowej, że spędzą ją na testowaniu wszystkich nowych gier i składaniu nowych zestawów lego.

Ufundowanie wszystkich zabawek dla Wiktora było możliwe dzięki  wsparciu wieloletniego mecenasa Towarzystwa Ubezpieczeń HDI Asekuracja, które uszczęśliwiło już wielu naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy za spełnienie marzeń Wiktora.

Dziękujemy również wszystkim pracownikom Centrum Medycznego Enel-Med., którzy zaangażowali się w działalność naszej fundacji i pomoc naszym podopiecznym, a w tym przypadku wszystkim, którzy sprawili radość Wiktorowi.

Galeria

  • DSC 0001.JPG
  • DSC 0009.JPG