Marzenie

Fotod
Imię dziecka:
Wiktor
Wiek:
14
Województwo:
małopolskie

Huśtawka ogrodowa, hamak i klocki Lego FANTAZJA SPEŁNIONA

Dnia 21 listopada w godzinach przedpołudniowych odwiedziliśmy braci Wiktora oraz Łukasza z Wrząsowic w woj. małopolskim. Chłopcy wraz z jeszcze jednym bratem Konradem oczekiwali naszego przybycia już od godzin porannych. Łukasz ma 15 lat i cierpi na rozszczep kręgosłupa czyli przepuklinę oponowo-rdzeniową, dlatego porusza się na wózku inwalidzkim. Jego młodszy brat Wiktor od urodzenia zmaga się z inną ciężką chorobą, która uniemożliwia mu samodzielne poruszanie i funkcjonowanie – rdzeniowy zanik mięśni. Chłopcy otoczeni są wspaniałą opieką  rodziców, którzy starają się zapewnić im jak najlepsze warunki do rozwoju oraz szczęśliwe wspomnienia.

Wiktor zachwycony był zestawami klocków Lego, które rozpakowywał z radością w oczach. Pomagały mu w tym towarzyszące nam wolontariuszki. Pomimo tego, że dostał ogromny zestaw strażacki, wymarzoną śmieciarkę i kilka innych zestawów to największe wrażenie zrobił na nim malutki samolocik. Chłopiec dodatkowo dostał także hamak fotel oraz huśtawkę ogrodową, na której będzie mógł spędzać radosne chwile z rodziną w ogrodzie lub domu.

Za spełnienie marzeń Wiktora dziękujemy osobom, które wsparły realizację tej fantazji poprzez portal siepomaga.pl – dzięki temu została ufundowana huśtawka.

Fantastyczne zestawy klocków Lego z serii Lego City Wiktor otrzymał dzięki mecenasowi fundacji Towarzystwu Ubezpieczeń HDI Asekuracja S.A., który ufundował prezenty. Hamak-huśtawkę typu hamak przekazała firma W Hamaku.

Serdecznie dziękujemy Hotelowi Senacki za bezpłatne ugoszczenie wolontariuszy oraz przedstawicieli Fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 1692.JPG
  • DSC 1697.JPG
  • DSC 1699.JPG
  • DSC 1701.JPG