Marzenie

Fotod
Imię dziecka:
Ania
Wiek:
17
Województwo:
łódzkie

Konsola XBox z sensorem ruchu FANTAZJA SPEŁNIONA

9-letnia Ania z Czech w woj. łódzkim od dwóch lat walczy z białaczką. Większość ostatniego roku spędziła w szpitalu na długich i bolesnych chemioterapiach.  Dziewczynka marzyła o keyboardzie i Xbox., aby choć przez chwilę nie myśleć o chorobie, z którą na co dzień walczy. Keyboard dostała od Fundacji podczas tegorocznej trasy koncertowej Gramy z Fantazją. Natomiast, drugą część jej fantazji przywieźli Ani przedstawiciele Fundacji.

Nasza marzycielka nie mogła się doczekać przyjazdu Fundacji i powitała nas szerokim uśmiechem. Dzięki zaradności brata Ani, szybko udało nam się podłączyć sprzęt. Xbox charakteryzuje się tym, że za pomocą specjalnego sensora wyczuwa ruchy grającego. Jest to, więc też doskonałe ćwiczenie.

Wszyscy dopingowali Anię w jej pierwszej rundzie boksu.  Ania poza tym, że kocha gry, jest też fanem Hanny Montany. Nie zapomnieliśmy też i o tym i przywieźliśmy naszej podopiecznej gadżety z wizerunkiem jej idolki m.in. akcesoria papiernicze i szkolne. Wszystkie rzeczy zachwyciły Anię i sprawiły, że tego dnia była bardzo szczęśliwa.

Marzenie Ani zostało zrealizowane dzięki Pani Elżbiecie Radzkiej i firmie Marketing & Communications Consultants. Dziękujemy z całego serca