Marzenie

Maciej-zurawski
Imię dziecka:
Maciej
Wiek:
18
Województwo:
dolnośląskie

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

12-letni Maciek z Wrocławia od roku walczy ze wznową nowotworu mózgu. Chłopiec ma nowe ogniska w mózgu i kręgosłupie. Nawrót był tak silny, że chłopiec nie widzi na jedno oko, porusza się na wózku inwalidzkim, a jego mięśnie pleców czasami atakuje niedowład i wtedy Maciek nie jest w stanie samodzielnie siedzieć.

Przedstawicielka fundacji trafiła ze swoimi odwiedzinami na jeden z lepszych dni, bo chłopiec siedział na swoim wózku. Maciek od rana czekał na zapowiedzianą wizytę, pomimo ciężkiej choroby z uśmiechem przywitał przedstawicielkę fundacji. Ogromnie ucieszył się z wymarzonego tabletu. To jedyny sprzęt, dzięki któremu czas spędzony w szpitalu minie znacznie szybciej, jak również w domowym łóżku będzie miał się czym pobawić. Jego 16-letni brat Mateusz pomaga mu jak może, rozwesela, ale nadchodzą też nieuniknione momenty braterskiej kłótni. Tablet na pewno pozwoli ukoić nerwy.

Wielkim zaskoczeniem dla chłopca były dodatkowe prezenty - gadżety kibica piłki nożnej. Maciek marzy o wycieczce do Barcelony, pragnie zobaczyć stadion Camp Nou, gdzie mecze rozgrywa jego ulubiona drużyna piłkarska FC Barcelona. Chłopiec ma ogromną siłę do walki z chorobą, bije od niego ciepło i pozytywne nastawienie. Ostatnie badania pokazały, że nowa chemia działa, ale częściowo. Rodzice Maćka starają się o konsultację lekarzy z Niemiec oraz USA. Robią co mogą dla swojego najmłodszego dziecka, które dodaje im sił do walki o jego zdrowie i życie.

Z całego serca dziękujemy za pomoc w spełnieniu marzenia wszystkim firmom, wszystkim darczyńcom. Bez Państwa pomocy nie dalibyśmy rady wnieść odrobiny radości, światełka nadziei w życie Maćka i całej jego rodziny.

Dziękujemy:

  • Firmom Samsung Electronics oraz Grupie Orange za przeprowadzenie wspólnej Akcji Happy Faces, której rezultatem było przekazanie dla naszej Fundacji tabletów Samsung  Galaxy  Tab 3, dzięki czemu mogliśmy podarować jeden z nich Maćkowi. 
  • Firmie kurierskiej Siódemka S.A. Partnerowi Logistycznemu fundacji za nieodpłatne dostarczenie prezentów do Wrocławia
  • Pani Krysi, wolontariuszce fundacji, za dostarczenie prezentów do Maćka i spędzenie z nim czasu 

Sponsorzy

Galeria

  • Dziecieca Fantazja 3 maja 2014 004