Marzenie

Wp-20140302-001
Imię dziecka:
Hubert
Wiek:
20
Województwo:
wielkopolskie

Telefon Sony Xperia FANTAZJA SPEŁNIONA

U 16-letniego Huberta z Poznania kilka lat temu wystąpiło porażenie twarzy. Lekarze zdiagnozowali u niego chorobę, która wydawała się być wyrokiem – nowotwór złośliwy mózgu. Rak, oprócz porażenia twarzowego, dawał objawy w postaci obuocznego zeza i utraty równowagi. Badania wykazały trzy guzy w głowie oraz przerzuty do kręgosłupa. Nastolatek rozpoczął dramatyczną walkę o swoje życie – przeszedł chemioterapię, naświetlania oraz operację wszczepienia zastawki.

Hubertowi od bardzo dawna marzył się nowoczesny smartfon, który posłużyłby mu nie tylko do łączności ze światem, ale także do oddawania się jego hobby, jakim jest robienie zdjęć i obrabianie ich właśnie za pomocą telefonu.

Chłopiec był całkowicie zaskoczony, kiedy pod koniec października do jego rąk trafi wspaniały smartfon Sony Xperia. Zupełnie się nie spodziewał takiej niespodzianki, nie sądził, że ktokolwiek pamięta o nim i o jego marzeniu… Widać było, że jest szczerze wzruszony i bardzo bardzo wdzięczny. Nowy telefon da mu cały wachlarz nowych możliwości komunikowania się i rozwijania zainteresowań!

Za spełnienie marzenia Huberta z całego serca dziękujemy Sony Mobile.

Galeria

  • Hubert Dauer1
  • Hubert Dauer2