Marzenie

 IGP0467
Imię dziecka:
Bartłomiej
Wiek:
1
Województwo:
mazowieckie

zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

W dniu 28 czerwca w Niepublicznym Przedszkolu „Bezpieczny Przedszkolak” w Ząbkach odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Bezpieczny Przedszkolak z Fantazją”. Celem spotkania było zakończenie roku w przedszkolu, wspólna zabawa oraz zebranie funduszy, ubranek i zabawek dla wybranych podopiecznych fundacji.

Program festynu obejmował wiele atrakcji. Dużo uśmiechu i radości dostarczyły dzieciom próżniowe kule, skoki na trampolinie i dmuchana zjeżdżalnia. Dzieci mogły pojeździć też na kucykach.  Liczną publiczność zgromadziły pokazy przedszkolaków przygotowane specjalnie na tę okazję. Do wspólnego tańca zachęciła również Pani Ania, która poprowadziła pokaz zumby dla dzieci. Maluchy mogły też porysować w kąciku plastycznym oraz ulepić swoje naczynia i figurki z gliny.

Podczas pikniku zostały również spełnione marzenia małego Bartusia z Rząśnika walczącego z nowotworem złośliwym wątroby – hepatoblastomą. Jako niemowlę przeszedł chemioterapię. W dziewiątym miesiącu życia chłopiec był poddany operacji, podczas której usunięto cały chory prawy płat wątroby i część lewego. Przeszedł zakażenie, ponieważ naruszył dojście centralne. Po operacji przyjął dwie dawki chemii.

Na piknik Bartuś przyjechał z rodzicami i 3-letnią siostrą Gabrysią. Chłopiec z siostrą świetnie bawili się na pikniku i korzystali ze wszystkich atrakcji. W pewnym momencie zostali zaproszenie na mini scenę, gdzie zostały wręczone Bartusiowi prezenty. Chłopiec dostał upragnioną trampolinę z siatką ochronną, nowy wózek spacerówkę, mnóstwo zabawek, samochodów, książeczek, bajek oraz wiele ubrań. Również dla Gabrysi mieliśmy kolorowe upominki i ubrania.

Po wielu ekscytujących doznaniach rodzice wraz z dziećmi odpoczywali w kawiarence, gdzie skosztować można było pysznych naleśników, ciast, jak również wypić kawę, czy soki. Bardziej głodni mogli posilić się kiełbasą lub kaszanką z grilla. Do skosztowania był również popcorn i wata cukrowa.

Piknik nie udałby się bez współpracy i pomocy właścicieli i pracowników przedszkola oraz rodziców dzieci uczęszczających do niego, za którą serdecznie dziękujemy. Serdecznie dziękujemy pani Marzennie Mazurek – dyrektor Przedszkola za udaną współpracę.

Mamy nadzieję, że wspólna zabawa pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Z całego serca dziękujemy za pomoc w spełnieniu marzenia wszystkim firmom, wszystkim darczyńcom. Bez Państwa pomocy nie dalibyśmy rady wnieść odrobiny radości, światełka nadziei w życie Bartka i całej jego rodziny.

Dziękujemy:

- Trampolina i pozostałe prezenty – zabawki i inne upominki dla Bartka zostały ufundowane ze środków zebranych na piknikach zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka 

Firmie KLEINKINDER za nieodpłatne przekazanie wózka spacerówki dla Bartusia,

Firmie Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. sp. k. za bezpłatne przekazanie produktów spożywczych,

Hotelowi Mistral w Markach za przekazanie ciast i naleśników,

Firmie Zielona Budka Sp. z o.o. za przekazanie lodów oraz wypożyczenie parasoli,

Baj III Sp. z o.o. dziękujemy za podarowanie lodów w rożkach,

Firmie RAJT BIS Sp. z o.o. za wypożyczenie stołów do kawiarenki,

Agencji Artystycznej Peyotl za wypożyczenie strojów maskotek,

Drukarni DrukDesign za druk dyplomów i ulotek,

Studio Ten za druk plakatów

Pozostałe prezenty dla Bartka i Mateusza zostały zakupione ze środków zebranych podczas pikników. 

Galeria

  •  IGP0325
  •  IGP0368
  •  IGP0377
  •  IGP0402