Marzenie

Zdjecie0119
Imię dziecka:
Jakub
Wiek:
14
Województwo:
małopolskie

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

Kuba ma 14 lat i dzielnie walczy z guzem mózgu. Chłopiec przechodzi obecnie leczenie z wykorzystaniem radioterapii, co sprawia, że jego życie toczy się w szpitalu lub w domu. Kiedy tylko ból nie jest silny, chłopiec stara się być normalnym nastolatkiem. Uwielbia gry komputerowe i komiksy. Jest też ogromnym fanem sportu, a zwłaszcza FC Barcelony. Wielkim marzeniem Kuby był telewizor, jego prywatne okno na świat, które zawiesił w swoim nowym pokoju.

Marzenie Jakuba spełniło się podczas Podróży Spełnionych Fantazji, w towarzystwie wolontariuszek z Kanady.

Jakub wraz z rodziną, czekał nas cały dzień, a kiedy nareszcie przyjechaliśmy mama od razu zaprosiła nas do stołu i zanim wolontariuszki wręczyły prezenty, zostaliśmy ugoszczeni słodkościami. Następnie Jakub otrzymał upragnione prezenty, w tym wymarzony telewizor. Tata chłopca od razu podłączył sprzęt do anteny, tak żeby Jakub mógł podziwiać piękny ekran telewizora i oczywiście oglądać swoje ulubione programy. Kuba dostał także discmana, z którego bardzo się ucieszył i piłkę nożną. Jakub był bardzo uradowany z naszej wizyty i z przyniesionych podarunków. Atmosfera wizyty była wprost fantastyczna, nigdy nie zapomnimy tak kochającej i pełniej ciepła, rodziny, jaką jest rodzina Jakuba.

Za spełnienie marzenia Jakuba z całego serca dziękujemy następującym sponsorom:

  • Osobom prywatnym, które wpłaciły darowiznę w postaci 1% na rzecz podopiecznych fundacji za ufundowanie telewizora i filmów;
  • Pani Sylwii Radziemskiej Kądziela – Sylwiart za naklejkę ścienną z Messim;
  • Firmie Cena promocyjna Robert Butkiewicz z Gdyni za przekazanie discmana;
  • Fundacji Pomocy Społecznej EVA za przekazanie piłki nożnej;

Galeria

  • Jakub Pawlak07.JPG
  • Jakub Pawlak08.JPG